ÖVRIGT / Diverse / Byst 5588430
nr 558 8430
Byst
gips, signerad, Carl Eldh 1937, Kvinna, höjd: 44
Kondition: skadad, nagg
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 december 2008
kl 17:54:28
100 kr
150 kr
200 kr